KOUPIT NYNÍ A ZAPLATIT PŘI PŘEVZETÍ

Aku tlaková myčka s příslušenstvím, kufřík

Je praktickým pomocníkem pro mytí a čištění různých povrchů. Jeho hlavní výhodou je pohon na akumulátor, který umožňuje bezdrátový provoz, a tedy velkou mobilitu.

Hodnocení recenzí (4,9/5)
4.6/5
50% SLEVA
pro následujících 13 nákupů

2 300 Kč

místo 6 999 Kč

+ DRUHÁ BATERIE ZDARMA

Aku tlaková myčka je přenosný čisticí nástroj, který pracuje na akumulátorovém napájení.
Může být užitečná pro různé úkoly, jako je mytí automobilů, čištění teras, nábytku nebo jiných povrchů, kde je potřeba vysokotlaký vodní paprsek.

Můžete jej použít kdykoli a kdekoli a nemusíte se starat o přívod vody, protože může čerpat vodu z kohoutku, řeky, kbelíku nebo dokonce z láhve s vodou.

Barevné provedení se může lišit, může být i modrá varianta.

Výsledky jsou 100% zaručeny! Vyzkoušejte si ji na 60 dní!

FUNKCE

✅SILNÁ SACÍ SÍLA

Perfektní pro odstraňování nečistot z vozidel, jako jsou auta, jízdní kola, venkovní plochy domů, schody, ploty a zahradní nábytek.

✅POKROČILÁ CYKLONOVÁ TECHNOLOGIE

Aku vysokotlaký čistič je lehký, takže se snadno přenáší a používá. Při práci na zahradě jej tak můžete mít vždy po ruce a zároveň vás díky jeho výjimečné lehkosti nebudou po použití bolet ruce.

✅OMYVATELNÝ A OPAKOVANĚ POUŽITELNÝ HEPA FILTR

Zasíláme kompletní zařízení, s nabíječkou 2 bateriemi, a s bohatou výbavou – viz fotografie.

+19 725 Hodnocení Zákazníků

Hodnocení recenzí (4,9/5)
4.6/5
5/5
4/5
3/5
2/5
1/5

Jana

5/5
5/5
“Skvělý zážitek! Vysokotlaký aku čistič je super šikovná, platba na dobírku je opravdu snadná, navíc doručení bylo zdarma. Velká spokojenost 😍”
Potvrzený nákup 22/03/2024

Kateřina

5/5
5/5

“Rychlé a efektivní dodání! Aku Ruční vysokotlaký čistič jsem si objednal na dobírku a bylo to skvělé rozhodnutí. Doprava zdarma je třešničkou na dortu.”

Potvrzený nákup 25/02/2024

Pavel

4,8/5
4.8/5

“Špičkový produkt, vynikající služby! Objednal jsem si idropulitrice na baterie a zaplatil na dobírku. Bez dalších poplatků za doručení je to opravdu výjimečná nabídka. S nákupem jsem velmi spokojená!🔝”

Potvrzený nákup 21/09/2023

Součást zásilky:

Dostupnost na skladě
👉 POZOR: Posledních 5 kusů

2 300 Kč
místo 6 999 Kč

SPRÁVNĚ VYPLŇTE FORMULÁŘ A ZÁSILKU OBDRŽÍTE DO 3/4 DNŮ

Platba na dobierku kuriérovi.
Bezpečný nákup.
Právo na odstúpenie od zmluvy 14 dní po doručení.

[ENG] Every data collected in this page will be used without marketing intent. We will use your data only to track an order for Cash On Delivery System.

[IT] Tutti i dati raccolti in questa pagina verranno utilizzati senza intenti di marketing. Utilizzeremo i tuoi dati solo per tracciare un ordine per il sistema di pagamento in contrassegno.

[CZ] Veškeré údaje shromážděné na těchto stránkách budou použity bez marketingového záměru. Vaše údaje použijeme pouze ke sledování vaší objednávky pro systém dobírky.

This site uses cookies, by visiting you agree to this policy. Your data will be processed in accordance with the privacy policy

Saldipertutti.net Copyright© 2021 All rights reserved.