ZĽAVA -50% + PLATBA NA DOBIERKU

OKULIARE NA BLÍZKO A DO DIAĽKY S AUTOMATICKÝM NASTAVENÍM ZORNÍKOV

Vhodné na sledovanie televízie, prácu na počítači alebo čítanie

Hodnotenie recenzií (4,9/5)
4.6/5

ZĽAVA 50%
na ďalších 13 objednávok

29€

namiesto 59,99€

UNIVERZÁLNE OKULIARE S AUTOMATICKÝM NASTAVENÍM ZAOSTRENIA!

Už nemusíte meniť okuliare na rôzne každodenné činnosti, stačí vám len jedny okuliare. Môžete ich používať, aj keď máte na každom oku inú gradáciu.

Čítajte noviny, používajte mobilný telefón, píšte na počítači alebo čítajte knihu. Všetko len s jedným párom okuliarov. Toto je REVOLÚCIA!

Stačí si nasadiť okuliare a čítanie bude prebiehať automaticky bez akéhokoľvek nepohodlia!

Vaše oči si samy nájdu správne zaostrenie podľa svetla.

Vďaka špeciálnemu modrému filtru na šošovkách budete 100% chránení pred elektromagnetickými vlnami a môžete ich použiť pri videní do diaľky alebo pri únave!

+19,725 Pozitívnych Hodnotení

Hodnotenie recenzií (4,95/5,00)
4.6/5
5/5
4/5
3/5
2/5
1/5
Adámek H.
5/5
5/5
“S Frameless Glasses som eliminoval potrebu kupovať samostatné okuliare na čítanie a videnie do diaľky. Tieto okuliare sú univerzálne a cenovo dostupné, čo mi ušetrilo čas a peniaze. Je to inteligentná voľba pre tých, ktorí hľadajú vždy jasné videnie”
Nákup overený 13/03/2024
Ivánek M.
5/5
5/5
“Na jednom oku mám 3 stupne a na druhom 2,5. Túto kúpu som uskutočnil s určitou skepsou, ale bol som prekvapený, pretože môžem prekonať svoje problémy so zrakom bez toho, aby som musel zakaždým meniť okuliare podľa svojich potrieb… ale najlepšie je, že sa prispôsobujú farbe svetla bez toho, aby ma obťažovali.😍”
Nákup overený 05/02/2024
Milica T.
4,8/5
4.8/5
“Vrelo ich odporúčam, pretože nielenže vyriešili moje problémy s neustálou výmenou okuliarov, ale sú aj príjemné na nosenie!!! Vidím veľmi dobre a slnko ma už neobťažuje.👍🏼”
Nákup overený 14/09/2023

Objednajte si teraz a získajte:

29€
namiesto 59,99€

DOSTUPNOSŤ ZÁSOB
👉Na sklade zostáva posledných 13 kusov!

VYPLŇTE FORMULÁR A MY VÁM ZAVOLÁME, ABY SME POTVRDILI VAŠE ÚDAJE:

Platba pri doručení kuriérovi. Bezpečný nákup. Právo na odstúpenie od zmluvy 14 dní po doručení.

[ENG] Every data collected in this page will be used without marketing intent. We will use your data only to track an order for Cash On Delivery System.

[IT] Tutti i dati raccolti in questa pagina verranno utilizzati senza intenti di marketing. Utilizzeremo i tuoi dati solo per tracciare un ordine per il sistema di pagamento in contrassegno.

[SK] Všetky údaje zhromaždené na tejto stránke sa použijú bez marketingového zámeru. Vaše údaje použijeme len na sledovanie vašej objednávky pre systém dobierky.

This site uses cookies, by visiting you agree to this policy. Your data will be processed in accordance with the privacy policy

Saldipertutti.net Copyright© 2021 All rights reserved.