UŽSAKYKITE DABAR - MOKĖKITE PRISTAČIUS

BELAIDIS AUKŠTO SLĖGIO PLOVIMO ĮRENGINYS

Aukšto slėgio plovimo įrenginys puikiai tinka greitam ir galingam patalpų ir objektų už namo, įrankių, transporto priemonių ir valčių valymui
Peržiūros įvertinimas (4.95/5.00)
4.6/5
RIBOTA NUOLAIDA -50%

99€

vietoj 199,99€

AKUMULIATORINĖ AUKŠTO SLĖGIO PLOVIMO ĮRANGA

Įkraunamas slėginis plovimo įrenginys su 2 akumuliatoriais yra labai efektyvus ir praktiškas prietaisas, skirtas transporto priemonėms valyti ir plauti be maitinimo šaltinio ar nuolatinio prijungimo prie elektros tinklo.

Slėginis plovimo įrenginys naudoja pažangią technologiją ir aukšto slėgio vandens srovę purvui, dulkėms, purvui ir kitoms šiukšlėms nuo transporto priemonės išorinių paviršių pašalinti. Jis yra universalus, juo galima plauti kėbulą, ratlankius, langus ir kitas automobilio dalis.

Be to, šią akumuliatoriaus maitinamą plovyklą galima naudoti ir už namų ribų, pavyzdžiui, plaunant dviračius, sodo baldus ar kitus daiktus, kuriuos reikia kruopščiai išvalyti.

✅ ŠVARUS VANDUO ARBA PLOVIKLIS

Jį galima naudoti bet kada ir bet kur. Nereikia rūpintis vandens tiekimu, nes jis gali semti vandenį iš čiaupo, upės, kibiro ar net vandens butelio.

✅ BE LAIDŲ AR KABELIŲ

Dėl pridedamo įkraunamo akumuliatoriaus nebereikia rūpintis kabelio ilgiu ar galimybe naudotis elektros lizdu. Galite laisvai judėti ir naudoti plovyklę bet kur – tiek patalpose, tiek lauke.

✅ GALINGAS VARIKLIS

Komplektą sudaro 2 keičiami antgaliai, kuriais galima purkšti skirtingais būdais. Pirmasis – koncentruota, didelio slėgio srovė, skirta išvalyti įsisenėjusias dėmes Antrasis – plataus diapazono srovė skirta automobilio plovimui, augalų ir žolės laistymui ir kitiem darbams.

100% Pirkėjų rekomenduoja šį pardavėją per pastaruosius 12 mėnesių

Peržiūros įvertinimas (4.95/5.00)
4.6/5
5/5
4/5
3/5
2/5
1/5

Atėnė

“Puiku, aš naudoju jį važiuojamojoje dalyje mašinai valyti ir man reikia tik kibiro! tikrai galingas ir tikslus, o baterija laiko ilgai. Rekomenduoju! 😍”
Patvirtinta apžvalga 23/06/2024
Jonas
“labai veiksmingas nuo patvariausių nešvarumų, kurių negalėjau nuvalyti senu aukšto slėgio plovimo įrenginiu! Puiku”
Patvirtinta apžvalga 16/05/2024

Janina

“Tikrai geras pirkinys ir labai galingas. Jis atvyko per 2 dienas, esu patenkintas.”

Patvirtinta apžvalga 29/05/2024

UŽSISAKYKITE DABAR IR GAUKITE:

Kiekis
👉Liko 6 vnt

99€
vietoj 199,99€

UŽPILDYKITE TOLIAU PATEIKTĄ FORMĄ IR MES JUMS PERSKAMBINSIME

Pakuotėje rasite kortelę su visa mūsų kontaktine informacija,
kad galėtumėte susisiekti su mumis ir gauti
bet kokios reikiamos informacijos.

Mokėjimas pristatant kurjeriui.
Saugus pirkimas.
Teisė atsisakyti sutarties 14 dienų po pristatymo.

[ENG] Every data collected in this page will be used without marketing intent. We will use your data only to track an order for Cash On Delivery System.

[IT] Tutti i dati raccolti in questa pagina verranno utilizzati senza intenti di marketing. Utilizzeremo i tuoi dati solo per tracciare un ordine per il sistema di pagamento in contrassegno.

[LT] Visi šioje svetainėje surinkti duomenys bus naudojami be rinkodaros tikslų. Jūsų duomenis naudosime tik jūsų užsakymui sekti, kad galėtume sekti jūsų užsakymą, skirtą grynųjų pinigų pristatymo sistemai.

This site uses cookies, by visiting you agree to this policy. Your data will be processed in accordance with the privacy policy

klassiquex.com Copyright© 2021 All rights reserved.